Yhteystiedot

Hallinto

Erkki Lehtonen
Toimitusjohtaja
Puh. 050 385 7620
erkki.lehtonen@lehtosenkonepaja.fi

 

Sama omistuspohja, yhteinen hallinto ja yhteiset liiketoiminta-alueet nivovat yhteen vahvan suuriin teollisuusratkaisuihin paneutuvan ryhmän.

Lehtosen Konepaja Oy

Haanmäentie 31
32810 Peipohja

Puh. 020 749 8650

www-sivut

Johto

Erkki Lehtonen
Toimitusjohtaja
Puh. 050 385 7620
erkki.lehtonen@lehtosenkonepaja.fi

Mikko Lehtonen
Varatoimitusjohtaja
Puh. 050 385 7634
mikko.lehtonen@lehtosenkonepaja.fi

Myynti

Juha Vallimäki
Puh. 050 385 7633
juha.vallimaki@lehtosenkonepaja.fi

Ville Konttinen
Puh. 040 192 3670
ville.konttinen@lehtosenkonepaja.fi

TK-Vilmet Oy

Teollisuustie 14
35700 VILPPULA

puh. 03 471 7800
vilmet(at)tk-vilmet.fi

www-sivut

Myynti

Lasse Tyynysniemi
puh. 050 524 3421
lasse.tyynysniemi@tk-vilmet.fi

Siirtoruuvi Oy

Pajatie 2-6
21870 Riihikoski

Puh. 02 4864 960

www-sivut

Myynti

Hannu Hurttila
puh. 0400 424 109
hannu.hurttila@siirtoruuvi.com

Mikko Lehtonen
Puh. 050 385 7634
mikko.lehtonen@siirtoruuvi.com

Leko Engineering

Haanmäentie 31
32810 Peipohja

Puh. 020 749 8650

Myynti

Juha Pere
Puh. 050 385 7660
juha.pere@lehtosenkonepaja.fi

Hannu Vallimäki
Puh. 050 385 7626
hannu.vallimaki@lehtosenkonepaja.fi

 

Jouni Tuomola
Puh. 040 501 4098
jouni.tuomola@lehtosenkonepaja.fi

Juho Koota
Puh. 040 501 4096
juho.koota@lehtosenkonepaja.fi

Leko Fans

Haanmäentie 31
32810 Peipohja

Puh. 020 749 8650

Myynti

Marko Jaatinen
Puh. 040 136 6608
marko.jaatinen@lehtosenkonepaja.fi

Heikki Lindlöf
Puh. 040 015 1720
heikki.lindlof@lehtosenkonepaja.fi

 

Peter Lönnqvist
Puh. 040 168 4824
peter.lonnqvist@lehtosenkonepaja.fi

Leko Constructions

Haanmäentie 31
32810 Peipohja

Puh. 020 749 8650

Myynti

Juha Pere
Puh. 050 385 7660
juha.pere@lehtosenkonepaja.fi

Hannu Vallimäki
Puh. 050 385 7626
hannu.vallimaki@lehtosenkonepaja.fi

 

Jouni Tuomola
Puh. 040 501 4098
jouni.tuomola@lehtosenkonepaja.fi

Juho Koota
Puh. 040 501 4096
juho.koota@lehtosenkonepaja.fi

 

LIIKETOIMINTOJEN KEHITYS

Chingirlauskaya st, 7 / 1
090000 Uralsk
Kazakhstan

www-sivut

Tapani Mannonen
Puh. 040 7219 259
tapani.mannonen@gfindustry.kz