Yhteystiedot

Yhteystiedot

Hallinto

Erkki Lehtonen
Toimitusjohtaja
Puh. 050 385 7620
erkki.lehtonen@lekogroup.fi

 

Sama omistuspohja, yhteinen hallinto ja yhteiset liiketoiminta-alueet nivovat yhteen vahvan suuriin teollisuusratkaisuihin paneutuvan ryhmän.

Lehtosen Konepaja Oy

Haanmäentie 31
32810 Peipohja

Puh. 020 749 8650

Verkkolaskuosoite

003701341325
Operaattori OP-Pohjola-ryhmä
Välittäjän tunnus OKOYFIHH
Y-tunnus 0134132-5

Johto

Erkki Lehtonen
Toimitusjohtaja
Puh. 050 385 7620
erkki.lehtonen@lehtosenkonepaja.fi

Mikko Lehtonen
Varatoimitusjohtaja
Puh. 050 385 7634
mikko.lehtonen@lehtosenkonepaja.fi

Muut yhteystiedot

Anu Lehtonen
Puh. 044 349 4867

Auli Mäkivirta
Puh. 0400 998 222

Sanna Tammi
Puh. 050 533 7848

hallinto @lehtosenkonepaja.fi

Rami Varpela
Puh. 050 436 6142

Puh. 040 660 9191

Kari Pihlava
Puh. 050 385 7642

Trukki
Puh. 050 385 7639

Juha Johansson
Puh. 050 385 7622

Riku Purra
Puh. 050 385 7644

Timo Räsänen
Puh. 040 841 5868

Janne Korsman
Hitsauskoordinaattori
Puh. 040 350 0551

Marko Aalto
Tuotannon työnjohto
Puh. 0400 885 227

Ville Tapanila
Tuotannon työnjohto
Puh. 040 188 2898

Rami Mastomäki
Tuotannon työnjohto
Puh. 040 650 1056

Kimmo Rajala
Tuotannon työnjohto
Puh. 040 529 5252

Rami Mastomäki
Tuotannon työnjohto
Puh. 040 530 6265

TK-Vilmet Oy

Teollisuustie 14
35700 VILPPULA

puh. 03 471 7800
vilmet(at)tk-vilmet.fi

Toimitusjohtaja / Myynti

Juha Mäkelä
puh. 050 064 3188
juha.makela@tk-vilmet.fi

Siirtoruuvi Oy

Pajatie 2-6
21870 Riihikoski

Puh. 02 4864 960

Myynti

Mikko Kauppi
Puh. 0400 314 541
mikko.kauppi@siirtoruuvi.com

Heikki Tammela
Puh. 040 145 0434
heikki.tammela@siirtoruuvi.com

LEKO Engineering

Haanmäentie 31
32810 Peipohja

Puh. 020 749 8650

Myynti

Juha Pere
Puh. 050 385 7660
juha.pere@lekogroup.fi

Hannu Vallimäki
Puh. 050 385 7626
hannu.vallimaki@lekogroup.fi

Viljami Aaltonen
Puh. 045 122 0032
viljami.aaltonen@lekogroup.fi

LEKO Fans Oy

Haanmäentie 31
32810 Peipohja

Puh. 020 749 8650

Verkkolaskuosoite

003731644984
Operaattori OP-Pohjola ryhmä
Välittäjän tunnus OKOYFIHH
Y-tunnus 3164498-4

PDF-laskut: fans@lekogroup.fi

Myynti

Peter Lönnqvist
Puh. 040 168 4824
peter.lonnqvist@lekogroup.fi

Timo Kaven
Projektit ja suunnittelu
Puh. 040 145 5285
timo.kaven@lekogroup.fi

Jimmy Suominen
Puh. 040 484 1106
jimmy.suominen@lekogroup.fi

 

Marko Jaatinen
Puh. 040 136 6608
marko.jaatinen@lekogroup.fi

Mikael Korhonen
Puh. 0500 618638
mikael.korhonen@lekogroup.fi

LEKO-Converyor-Solutions

LEKO Conveyor Solutions

Haanmäentie 31
32810 Peipohja

Puh. 020 749 8650

Myynti

Juha Pere
Puh. 050 385 7660
juha.pere@lekogroup.fi

Hannu Vallimäki
Puh. 050 385 7626
hannu.vallimaki@lekogroup.fi

LEKO-Converyor-Solutions